Tel. + 40 259 457 050 | contact@sisgrup.ro

Locația noastră


Str. Călărașilor nr. 33 
Oradea, Bihor, România
Telefon: + 40 259 457 050
E-mail: office.sis@sisgrup.ro

Newsletter

Formular de contact


Ai nevoie de asistență din partea consultanților noștri?
Completează formularul de mai jos pentru a ne trimite un e-mail.

captcha

Mai jos îți punem la dispoziție o serie de numere de telefon la care îți răspundem.

Cabinete Avocați

Botan Sebastian - avocat
E-mail: sebastian.botan@sisgrup.ro
Telefon: +40.741.186.306
Simut Maria - avocat
E-mail: maria.simut@sisgrup.ro
Telefon: +40.746.042.757
Leucea Alina Elena - avocat
E-mail: avocatalinaleucea@gmail.com
Telefon: +40.742.353.753
Toma Carmen-Maria - avocat
E-mail: carmen.toma@sisgrup.ro
Telefon: +40.749.192.908

SIS Consulting

Botan Cristina Maria - consilier juridic
E-mail: cristina.botan@sisgrup.ro
Telefon: +40.745.484.106
David Oana Stanca - consilier juridic
E-mail: oana.david@sisgrup.ro
Telefon: +40.745.048.555
Fiter Cristian - consilier juridic
E-mail: cristian.fiter@sisgrup.ro
Telefon: +40.758.048.802

Global Consulting

Ardelean Ioana - contabil
E-mail: ioana@gcf.ro
Telefon: +40.756.035.125
Popa Adriana - contabil
E-mail: adriana@gcf.ro
Telefon: +40.738.669.222
Bakai Andrea - contabil
E-mail: andrea.bakai@sisgrup.ro
Telefon: +40.722.512.196
Fitero Ecaterina - expert contabil
E-mail: fiterotita@yahoo.com
Telefon: +40.744.112.161
Mudura Alexandra - contabil
E-mail: office@gcf.ro
Telefon: +40.754.511.267
Pargea Gabriel - contabil
E-mail: gabi.pargea@sisgrup.ro
Telefon: +40.751.099.896

Birou notarial

Dimitriu Georgel Irinel - notar
E-mail: irinel.dimitriu@sisgrup.ro
Telefon: +40.744.621.952
Bonchiș Andreea Maria - notar
E-mail: andreea.bonchis@sisgrup.ro
Telefon: +40.765. 604.012

SIS Insolvency

Filimon Dana - practician in insolventa
E-mail: dana.filimon.70@gmail.com
Telefon: +40.744.606.063
Nan George - practician in insolventa
E-mail: george.nan@sisgrup.ro
Telefon: +40.754.060.713
Floroiu Doina - economist - contabil
E-mail: doina.floroiu@yahoo.com
Telefon: +40.742.107.683

Arhiva Electronica

Botan Cristina Maria
Botan Cristina Maria - consilier juridic
E-mail: cristina.botan@sisgrup.ro
Telefon: +40.745.484.106

Topograf Autorizat

Pascar Simona - topograf autorizat
E-mail: simonapascar@yahoo.com
Telefon: +40.746.366.827

Broker de Asigurare

Mayer Adriana - broker de pensii
E-mail: adriana.mayer@sisgrup.ro
Telefon: +40.726.386.213
Mayer Radu - director
E-mail: radu.mayer@sisgrup.ro
Telefon: +40.259.434.509
Tomuta Emanuel - broker
E-mail: ema.tomuta@sisgrup.ro
Telefon: +40.744.586.443
Simu Marcel - broker
E-mail: marcel.simu@sisgrup.ro
Telefon: +40.747.115.577